Діагностичні центри комп'ютерної томографії "Євро Сервіс Україна"

Сomputed tomography diagnostic centres

Esydnepr@gmail.com

Про нас

Про нас

Об'єднання діагностичних центрів комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» почало свою діяльність з вересня 2010 року. За цей час якісне і високотехнологічне обстеження проведено вже кільком десяткам тисяч пацієнтів. На даний момент у складі об'єднання функціонують два повноцінних діагностичних відділення спіральної комп'ютерної томографії.

Правобережне відділення розташоване в будівлі Дніпропетровської Обласної Клінічної Офтальмологічної Лікарні на території Обласної Клінічної Лікарні ім. Мечникова, за адресою: м Дніпро, пл. Соборна, 14.

 Лівобережне відділення розташоване в будівлі хірургічного корпусу Дніпропетровської Шостої Міської Клінічної Лікарні за адресою: м Дніпро, вул. Батумська, 13.
 
 
 
Обидва центри оснащені єдиними в м Дніпро сучасними 16-зрізовими спіральними комп'ютерними томографами PHILIPS MX 8000 IDT BRILLIANCE. Відмінними рисами даного апарату є висока швидкість і якість проведення обстеження, які не мають аналогів в місті.


 

Так, за один оборот трубки, що триває 0,75 сек, проводиться 16 зрізів досліджуваної області з інтервалом в 1 мм, що дозволяє діагностувати найдрібніші патологічні утворення людського організму. Висока швидкість роботи апарату дозволяє скоротити загальний час обстеження пацієнта до 10-12 сек, що на 30-40% знижує дозу рентгенівського опромінення в порівнянні з менш сучасними апаратами комп'ютерної томографії. Показання до обстеження на спіральному комп'ютерному томографі дуже різноманітні - це патологія черепа і головного мозку, хребта та опорно-рухового апарату, захворювання внутрішніх органів, очні, ЛОР та стоматологічні захворювання.

Слід також зазначити, що комплектація спірального комп'ютерного томографа у діагностичному центрі «Євро Сервіс Україна» повністю відповідає існуючим європейським і світовим стандартам. Апарат оснащений сучасним електронним шприцом MEDRAD Vistron CT для дозованого внутрішньовенного введення спеціальних контрастних речовин, що дозволяє значно підвищити інформативність проведених досліджень..

Суперсучасне програмне забезпечення комп'ютерного томографа PHILIPS MX 8000 IDT дозволяє отримати високоякісні реформації в будь-якій довільній площині, об'ємні 3D-зображення, а також дає можливість проводити складні вузькоспеціалізовані дослідження.

Наприклад, дослідження судин голови і шиї дозволяють чітко візуалізувати атеросклеротичні бляшки і звуження найбільш важливих судин шиї, а також вроджені вади будови судин головного мозку, що надзвичайно важливо для їх хірургічного лікування. Комп'ютерна томографія органів грудної порожнини з внутрішньовенним контрастуванням дає можливість виявити тромби в найдрібніших судинах легенів, а також виявити пухлинні процеси на найбільш ранніх стадіях розвитку.

Дослідження органів черевної порожнини із застосуванням контрастних речовин також дозволяє на ранніх стадіях виявити цілий ряд небезпечних захворювань судин і внутрішніх органів.

Особливо хотілося б відзначити можливість проведення на даному апараті віртуальної колоноскопії, яка є альтернативою досить неприємною для пацієнта процедури звичайної колоноскопії, пов'язаної з необхідністю ведення ендоскопа в пряму кишку.

Спеціальна програма для дослідження опорно-рухового апарату дає можливість діагностувати травми і захворювання кісток, суглобів і хребта, які не можуть бути виявлені звичайними рентгенівськими методами.

Кожен пацієнт відразу після обстеження отримує на руки офіційний висновок висококваліфікованих фахівців і якісну плівку, роздруковану на спеціальному медичному сухому принтері SONY DIGITAL FILM IMAGER UP-DF550.

При необхідності повний протокол проведеного дослідження за вимогою пацієнта може бути збережений на компакт-диск, що дозволить провести дистанційну консультацію даного випадку фахівцями будь-яких світових клінік. Важливим моментом роботи діагностичних центрів «Євро Сервіс Україна» є надзвичайно раціональна і зважена цінова політика, розрахована на середньостатистичного жителя України - розцінки на дослідження на кілька позицій нижче, ніж в аналогічних закладах. При цьому якість обстеження і рівень сервісу повністю відповідають світовим стандартам.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Корисно знати

Показання до направлення пацієнтів на спіральну комп'ютерну томографію

СКТ органів черевної порожнини і малого таза без болюсного контрастування при явних клінічних та лабораторних (гематурія)

Читати далі

Основні відмінності спіральної комп'ютерної томографії (СКТ) від магнітно-резонансної томографії (МРТ)

Основна відмінність СКТ та МРТ полягає в різних фізичних явищах, які використовуються у відповідних апаратах.

Читати далі

Вартість послуг обстеження на комп'ютерному томографі

Вартість Обстеження проводиться на 16-зрізовому мультиспіральному рентгенівському комп'ютерному томографі

Читати далі