Діагностичні центри комп'ютерної томографії "Євро Сервіс Україна"

Сomputed tomography diagnostic centres

Esydnepr@gmail.com

Наші можливості

Наші можливості

З огляду на надзвичайно широкий спектр захворювань і величезне соціальне значення ранньої діагностики, діагностичні центри комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» пропонують наступний перелік спеціальних досліджень.

КТ органів грудної порожнини за сучасними медичними критеріями необхідно виконувати кожному пацієнту, у якого відзначається найменше відхилення від норми при флюорографії або виникає неясність при трактуванні звичайного рентгенівського знімка.

Рутинна (звичайна) КТ органів грудної порожнини дозволяє діагностувати периферичні та центральні пухлини легень, виявити туберкульозний процес на ранній стадії, провести диференціальну діагностику запальних і пухлинних процесів в легенях, а також візуалізувати найдрібніші емфізематозні булли в паренхімі легень, які можуть призводити до спонтанного пневмотораксу.

КТ органів грудної порожнини з високою роздільною здатністю дозволяє виявити і провести диференційну діагностику запальних та пухлинних процесів з інтерстиціальними захворюваннями легенів (саркоїдоз, ідіопатичний фіброзуючий альвеоліт).

КТ органів грудної порожнини з болюсним контрастуванням при центральному раку легені дозволяє чітко визначити локалізацію і розміри пухлини, її відношення до судин і середостіння, а також характер метастазування, що надзвичайно важливо при плануванні оперативного втручання.

Динамічна КТ органів грудної порожнини з болюсним контрастуванням за рахунок оцінки динаміки накопичення контрастної речовини дозволяє з ймовірністю 98-99% судити про доброякісність або злоякісність пухлинного процесу в легенях.

КТ органів черевної порожнини та органів малого тазу дозволяє виявити весь спектр патологічних змін печінки, жовчного міхура, кишечника, підшлункової залози, селезінки, нирок, наднирників, сечового міхура, матки та яєчників. Застосування болюсного контрастування (внутрішньовенного введення спеціальної контрастної речовини) значно підвищує інформативність КТ-дослідження і дозволяє з високим ступенем точності диференціювати злоякісні та доброякісні процеси в органах.


КТ головного мозку - один з найбільш поширених і важливих видів діагностики. Даний вид обстеження дозволяє з високою точністю діагностувати пухлини головного мозку, крововиливу в мозок (інсульти), а також цілий ряд інших патологічних змін в головному мозку. Спеціальні методики, такі як КТ головного мозку за спеціальною програмою для нейронавігації дозволяють створити точний віртуальний «макет» головного мозку конкретного пацієнта, що абсолютно необхідно для повноцінного планування нейрохірургічного оперативного втручання.

КТ-ангіографія - спеціальний метод дослідження, який дозволяє виявити ураження судин головного мозку, шиї, кінцівок, грудної та черевної порожнини (атеросклеротичні звуження просвіту, аневризми, патологічні деформації та ін.), що абсолютно необхідно для їх успішного оперативного лікування.

КТ хребта незамінна для діагностики всіх видів патології міжхребцевих дисків (протрузій, екструзій, гриж), дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта (остеохондрозу, сколіозу, деформуючого спондильозу, спондилоартрозу), уражень кісткової структури хребців (пухлин, метастазів, остеопоротичних змін). КТ також дозволяє виявити цілий ряд специфічних пошкоджень хребта, діагностика яких методом звичайної рентгенографії вкрай скрутна навіть для досвідчених рентгенологів і травматологів.(Компресійних переломів тіл хребців I ступеня, переломів дужок, поперечних та суглобових відростків хребців).

 КТ кісток і суглобів за рахунок використання сучасних комп'ютерних технологій і тонкої кількісної оцінки рентгенівської щільності кісткової тканини дозволяє виявити цілий ряд травм кісток, які дуже часто не розпізнаються за допомогою звичайних рентгенівських методів. На сучасному рівні розвитку медицини обов'язковим є не тільки виявлення грубих, очевидних пошкоджень кісток, які чітко видно на звичайній рентгенограмі і зрозумілі навіть людині без медичної освіти, але і так званих «тріщин» (переломів кісток без зміщення уламків), діагностика яких часто викликає складності навіть у досвідчених лікарів. Досить часто подібні переломи не візуалізується на звичайній рентгенограмі, тоді як пошарове дослідження кісткової структури при КТ-дослідженні з товщиною «зрізу» 0,5-1 мм без важкості дозволяє виявити навіть найдрібніші порушення цілісності кістки. Це має величезне значення як для правильного лікування, так і для вирішення ряду експертних питань (наприклад, при вирішенні питання про виплату страховки або при визначенні ступеня тяжкості нанесених тілесних ушкоджень).

Роль КТ на сучасному етапі важко переоцінити і для підготовки пацієнта до оперативного лікування переломів кісток. Справа в тому, що звичайна рентгенограма в 2-х проекціях не дає повної інформації про характер і різноманітті пошкодження кістки при складних, осколкових переломах. Спеціальна 3-D реконструкція на КТ дає вичерпну інформацію хірурга і значно полегшує підготовку до оперативного втручання.

Корисно знати

Показання до направлення пацієнтів на спіральну комп'ютерну томографію

СКТ органів черевної порожнини і малого таза без болюсного контрастування при явних клінічних та лабораторних (гематурія)

Читати далі

Основні відмінності спіральної комп'ютерної томографії (СКТ) від магнітно-резонансної томографії (МРТ)

Основна відмінність СКТ та МРТ полягає в різних фізичних явищах, які використовуються у відповідних апаратах.

Читати далі

Вартість послуг обстеження на комп'ютерному томографі

Вартість Обстеження проводиться на 16-зрізовому мультиспіральному рентгенівському комп'ютерному томографі

Читати далі