Діагностичні центри комп'ютерної томографії "Євро Сервіс Україна"

Сomputed tomography diagnostic centres

evro.servis.ukr@gmail.com

Високі стандарти

Високі стандарти

Лівобережне відділення діагностичного центру комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» почало свою діяльність в січні 2014 року.


Відділення оснащене сучасним спіральним комп'ютерним томографом PHILIPS MX 8000 IDT BRILLIANCE. Даний апарат повністю укомплектований необхідним додатковим обладнанням (електронний шприц-ін'єктор для внутрішньовенного введення контрастних речовин, медичний принтер для друку плівок), що дозволяє виконувати практично весь спектр діагностичних завдань, які актуальні для вітчизняної охорони здоров'я.

Поєднання суперсучасного оснащення відділення і високої кваліфікації персоналу дозволяє проводити найскладніші діагностичні заходи з високою якістю і в найкоротший проміжок часу.

 

Слід зазначити, що при проведенні реконструкції приміщення керівництвом центру був врахований багаторічний досвід роботи в даній сфері і найсучасніші міжнародні стандарти діагностики і сервісу. У відділенні до дрібниць продумані всі нюанси і особливості даного виду високоспеціалізованої діагностики.
 

В результаті проведеної роботи відділення можна без перебільшення назвати зразково-показовою установою міжнародного рівня, яка в своїй сфері не має аналогів в Дніпропетровську.


Відповідно до кращих світових стандартів, пріоритетними напрямками в роботі відділення є не тільки високотехнологічна діагностика різних захворювань, але і високий рівень сервісу для пацієнтів і відвідувачів. Установа в повній мірі обладнана побутовою технікою та всім необхідним для створення максимального комфорту відвідувачам. Для пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями в відділенні передбачені пандуси і крісло-каталка.
 

Суперсучасні технології, впроваджені в повсякденну роботу відділення, дозволяють вирішувати найскладніші діагностичні завдання, а окремий спеціалізований інтернет-канал дозволяє не тільки передавати інформацію в необмеженому обсязі, але і проводити дистанційні консиліуми фахівців в складних випадках.


 

Основним девізом роботи відділення, крім високої якості діагностики, є відкритість, доброзичливість і прагнення забезпечити максимальний психологічний комфорт, високий рівень сервісу і оперативність проведення обстеження всім пацієнтам.

Відділення розташоване на 1 поверсі хірургічного корпусу Дніпропетровської міської клінічної лікарні №6 за адресою: вул. Батумська, 13.

Ми завжди відкриті для спілкування як з пацієнтами так і колегами.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Корисно знати

Показання до направлення пацієнтів на спіральну комп'ютерну томографію

СКТ органів черевної порожнини і малого таза без болюсного контрастування при явних клінічних та лабораторних (гематурія)

Читати далі

Основні відмінності спіральної комп'ютерної томографії (СКТ) від магнітно-резонансної томографії (МРТ)

Основна відмінність СКТ та МРТ полягає в різних фізичних явищах, які використовуються у відповідних апаратах.

Читати далі

Вартість послуг обстеження на комп'ютерному томографі

Вартість Обстеження проводиться на 16-зрізовому мультиспіральному рентгенівському комп'ютерному томографі

Читати далі