Діагностичні центри комп'ютерної томографії "Євро Сервіс Україна"

Сomputed tomography diagnostic centres

Esydnepr@gmail.com

Обладнання

Обладнання

Багаторічний досвід роботи діагностичних центрів комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» дозволив зробити однозначний висновок, що 16-зрізова система комп'ютерної томографії Philips Brilliance CT є оптимальною для вирішення практично всього спектру діагностичних завдань, які актуальні для вітчизняної охорони здоров'я.

Системи з більшою, ніж 16 кількістю зрізів призначені для вирішення ряду вузьких і специфічних завдань, які виникають досить рідко (наприклад СКТ-коронарографія в синхронізації з роботою серця) і проводяться в вузькоспеціалізованих установах (центрах кардіохірургії).

 16-зрізова система Brilliance CT має високу продуктивність і ідеально підходить як для рутинних СКТ-досліджень, так і для СКТ-досліджень з болюсним контрастуванням, а також для СКТ-ангіографій і розширених додатків з високою чутливістю до руху, таких як СКТ-колоноскопія і дослідження легень. Володіючи можливостями швидкої реконструкції та набором автоматизованих інструментів для управління скануванням, 16-зрізовий Brilliance CT дозволяє робити максимальну кількість досліджень за одиницю часу без шкоди якості. Система включає набір інструментів, що дозволяють збільшити ефективність дози. Також томограф оснащений набором спеціальних засобів для поліпшення якості діагностики та зниження дозового навантаження.

Можливості 16-зрізової Brilliance CТ системи:

  • Візуалізація високої якості, швидка реконструкція, автоматизація завдань і мінімізація променевого навантаження.
  • Час сканування - 0,4 с * за повний оберт гентрі, тимчасовий дозвіл 53 мс, частота реконструкції до 20 ips *.
  • Запатентована рентгенівська трубка MRC забезпечує необхідну теплоємність максимально можливого часу сканування, дозволяючи здійснювати сканування тонкими зрізами.
  • Spiral Auto Start *, який дозволяє автоматично запускати введення контрастної речовини, починати і завершувати сканування.
  • Підхід Philips DoseWise для оптимізації дозового навантаження допомагає максимально захистити пацієнтів від рентгенівського опромінення без шкоди для якості зображення.

Корисно знати

Показання до направлення пацієнтів на спіральну комп'ютерну томографію

СКТ органів черевної порожнини і малого таза без болюсного контрастування при явних клінічних та лабораторних (гематурія)

Читати далі

Основні відмінності спіральної комп'ютерної томографії (СКТ) від магнітно-резонансної томографії (МРТ)

Основна відмінність СКТ та МРТ полягає в різних фізичних явищах, які використовуються у відповідних апаратах.

Читати далі

Вартість послуг обстеження на комп'ютерному томографі

Вартість Обстеження проводиться на 16-зрізовому мультиспіральному рентгенівському комп'ютерному томографі

Читати далі