Діагностичні центри комп'ютерної томографії "Євро Сервіс Україна"

Сomputed tomography diagnostic centres

evro.servis.ukr@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт. 8.00 - 17.00 Сб. 8.00 - 14.00


Правобережне відділення: (0562) 39-76-26; (098) 718-66-15; (066) 811-15-45 Лівобережне відділення: (056) 731-94-40; (098) 014-95-40; (066) 490-48-10

Про нас

Далі...

Можливості

Далі...

Співробітники

Далі...

Питання-Відповідь

Далі...

Статті

Далі...

Обладнання

Далі...

Сімейному лікарю

Далі...

Вартість послуг

Далі...

Про компанію

Об'єднання діагностичних центрів комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» розпочало свою діяльність з 16 вересня 2010 року. Установи оснащені єдиними р. в Дніпропетровську суперсучасними 16-срезовыми комп'ютерними томографоми PHILIPS MX 8000 ІDT. Особливостями даного апарату є висока швидкість і якість проведення обстеження, які не мають аналогів в місті. Так, за один оборот трубки, триває 0,75 сек, проводиться 16 зрізів досліджуваної області з інтервалом в 1 мм, що дозволяє діагностувати найдрібніші патологічні утворення людського організму.

УВАГА

 

У зв'язку з  будівельними роботами тимчасово ускладнений доступ до центру комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна», розташованому в будівлі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні (на території обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова). Повідомляємо Вам, що центр комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ. Прийом пацієнтів проводиться з центрального входу в Дніпропетровську обласну офтальмологічну лікарню. Просимо Вас ознайомитися зі схемою проходу на обстеження.

ПОДИВИТИСЬ СХЕМУ ПРОЇЗДУ

Статті-Новини

Зі Світлим святом Пасхи!

Зі Світлим святом Пасхи! Нехай це святе свято поселить в Ваших серцях радість і теплоту, принесе в домівку мир, благополуччя і щастя, подарує здоров'я і душевну рівновагу!

Читати далі

Корисно знати

Показання до направлення пацієнтів на спіральну комп'ютерну томографію

СКТ органів черевної порожнини і малого таза без болюсного контрастування при явних клінічних та лабораторних (гематурія)

Читати далі

Основні відмінності спіральної комп'ютерної томографії (СКТ) від магнітно-резонансної томографії (МРТ)

Основна відмінність СКТ та МРТ полягає в різних фізичних явищах, які використовуються у відповідних апаратах.

Читати далі

Вартість послуг обстеження на комп'ютерному томографі

Вартість Обстеження проводиться на 16-зрізовому мультиспіральному рентгенівському комп'ютерному томографі

Читати далі