Діагностичні центри комп'ютерної томографії "Євро Сервіс Україна"

Сomputed tomography diagnostic centres

Esydnepr@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт. 8.00 - 17.00 Сб. 8.00 - 14.00


Правобережне відділення: Контакт центр (098) 544-62-52; (066) 957-95-80 Для лікарів (098) 718-66-15;
Лівобережне відділення: Контакт центр (098) 544-62-52; (066) 957-95-80 Для лікарів (098) 014-95-40; (066) 490-48-10

Про нас

Далі...

Можливості

Далі...

Співробітники

Далі...

Питання-Відповідь

Далі...

Статті

Далі...

Обладнання

Далі...

Сімейному лікарю

Далі...

Вартість послуг

Далі...

Про компанію

Об'єднання діагностичних центрів комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» розпочало свою діяльність з 16 вересня 2010 року. Установи оснащені єдиними р. в Дніпропетровську суперсучасними 16-срезовыми комп'ютерними томографоми PHILIPS MX 8000 ІDT. Особливостями даного апарату є висока швидкість і якість проведення обстеження, які не мають аналогів в місті. Так, за один оборот трубки, триває 0,75 сек, проводиться 16 зрізів досліджуваної області з інтервалом в 1 мм, що дозволяє діагностувати найдрібніші патологічні утворення людського організму.

УВАГА

 

У зв'язку з  будівельними роботами тимчасово ускладнений доступ до центру комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна», розташованому в будівлі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні (на території обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова). Повідомляємо Вам, що центр комп'ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ. Прийом пацієнтів проводиться з центрального входу в Дніпропетровську обласну офтальмологічну лікарню. Просимо Вас ознайомитися зі схемою проходу на обстеження.

ПОДИВИТИСЬ СХЕМУ ПРОЇЗДУ

 

РОЗВИТОК І СУПРОВІД МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ

Medical System Solutions – компанія, що працює на ринку стратегічного менеджменту та аутсорсингу.

  Наша місія – створення медичних центрів, які відповідають умовам сучасності, де надається сервіс на високому рівні і комфортно відвідувачам, необхідні дослідження і лікування проводять висококваліфіковані лікарі за допомогою нового спеціалізованого обладнання. Ми працюємо за принципом формування «проектних груп» під конкретну задачу замовника. Наша команда при виконанні поставлених завдань орієнтується на чітко вибудуваний менеджмент, внутрішні комунікації, злагодженість, оперативність і найголовніше – результат.

Наші принципи:

  1. Експертність. Наші фахівці допоможуть Вам вирішити питання бізнесу будь-якої складності і зробити його успішним.
  2. Чесність. Ми завжди даємо нашим клієнтам тільки достовірну інформацію і несемо відповідальність за рекомендації.
  3. Клієнтоорієнтованість. Успішність клієнту для нас – пріоритетний інтерес і головна складова співпрація.
  4. Репутація. Ми працюємо на результат, наші клієнти довіряють нам свій бізнес. Ми дорожимо своєю репутацією і робимо ставку на якість і лояльність.
  5. Конфіденційність. Ми дотримуємося збереження внутрішньої інформації наших клієнтів і партнерів в будь-яких ситуаціях. Для цього в компанії розроблена і впроваджена комплексна система захисту інформації, що включає найсучасніші організаційні і технічні засоби.
  6. Сучасні технології. Для оптимізації процесів надання послуг ми використовуємо останні розробки в області пошуку, обробки, систематизації інформації.
  7. Унікальність. При створенні та реалізації проектів ми використовуємо як традиційні, що пройшли перевірку часом, так і власні унікальні методики, які постійно вдосконалюємо.

Зверніться до нас з будь-яким питанням, і ми станемо вашим довіреним радником у сфері надання медичних послуг на довгі роки

Наш тел: 067 568 7 111

Статті-Новини

Зі Світлим святом Пасхи!

Зі Світлим святом Пасхи! Нехай це святе свято поселить в Ваших серцях радість і теплоту, принесе в домівку мир, благополуччя і щастя, подарує здоров'я і душевну рівновагу!

Читати далі

Корисно знати

Показання до направлення пацієнтів на спіральну комп'ютерну томографію

СКТ органів черевної порожнини і малого таза без болюсного контрастування при явних клінічних та лабораторних (гематурія)

Читати далі

Основні відмінності спіральної комп'ютерної томографії (СКТ) від магнітно-резонансної томографії (МРТ)

Основна відмінність СКТ та МРТ полягає в різних фізичних явищах, які використовуються у відповідних апаратах.

Читати далі

Вартість послуг обстеження на комп'ютерному томографі

Вартість Обстеження проводиться на 16-зрізовому мультиспіральному рентгенівському комп'ютерному томографі

Читати далі